vitejte

 

 

 

 

 

 

 

Vítejte u InterGastu

Jsme kuchaři, ale přitom odborníci s technickými znalosti a inženýři v oblasti gastronomické techniky.
Pečlivě nasloucháme šéfkuchařům v praxi a vnímáme jejich přání a prosby při přípravě pokrmů. Tato přání a jejich následná řešení jsou pro nás univerzitou a pro naše přístroje inovacemi.
Díky našim klientům jsme specialisté již přes 20 let.

Naše technologie vyrábí kuchaři… 

Poskytujeme odborné služby v oblastí gastronomie. Naši vyškolení pracovníci pomáhají jak při navrhování nového provozu, tak při doplnění stávajícího. Svými zkušenostmi pomáhají při výběru technologie v závislosti na druhu a kvantitě upravovaných pokrmů. 

Zabezpečíme a provedeme dodávku, instalaci a odborné technické proškolení i kuchařský trénink obsluhujícího personálu. Naši klienti se mohou spolehnout i na nabídku výhodného způsobu financování InterGast technologie.

Techničtí odborní specialisté jsou rozmístěni po celé České i Slovenské republice a zabezpečují tak v případě potřeby rutinního či servisního zásahu plynulý a bezproblémový chod kuchyně našich zákazníků.

Technologie InterGast PRODUKT pracují česko-slovensky v restauracích, v provozech společného a účelového stravování, v tophotelech nebo v občerstveních.

 

Všeobecné obchodní podmínky ČR

Systematické osvojování dovedností v rámci Operačního programu Zaměstnanost

Logo OPZ barevné