Konvektomat InterGast PRODUKT Flexi Combi

Tak, jak ho chtějí kuchaři!

Všechny konvektomaty Flexi Combi mají příčné vsuny, které zajišťují praktickou a bezpečnou manipulaci s vkládanými gastronádobami. Díky tomuto systému máte o všem přehled a jste schopni držet těžké plechy a nádoby pevně bez nutnosti přehmatávat.
Díky promyšlenému konceptu je celá varná komora optimálně využita a se systémem FlexiRack umožňuje navýšení kapacity až o 100%.

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

DynoSteam
Vysoká kvalita pokrmů při nízké spotřebě vody a energie – potřebné množství páry se automaticky přizpůsobí vloženému množství pokrmů. Páry není ani víc ani míň. Tím se urychlí proces vaření a zaručí se vynikající kvalita jídla, současně se dosáhne nejnižší možné spotřeby energie

ClimaSelect
Pomocí této funkce se nastavuje vlhkost a teplota ve varném prostoru. Vlhkost je možné nastavovat v závislosti na připravovaném pokrmu po 10% - vždy s příslušným popisem. Výsledkem je zaručená kvalita pokrmu.

WaveClean

Autromatický systém čištění pomocí kartuše je účinný, hygienický a bezpečný. Díky kompaktní kartuši Two-in-one, ve které je jak čistič, tak leštidlo, se vše pečlivě umyje a vyleští – a to při spotřebě pouze cca 35 l vody (u modelů 6 a 10). Tím se spotřeba vody zredukuje až o 36%. 

medaile

 

Nasloucháme šéfkuchařům
v praxi, jejich přání a zkušenosti jsou inovacemi pro naše přístroje
InterGast PRODUCT.