Konvektomat InterGast PRODUKT MagicPilot

Česky chytrý a německy precizní!

Konvektomaty řady Magic Pilot mají velký ovládací panel, na který je vidět ze všech stran. Ovládá se intuitivně a přesně pouhými dotyky prstů podobně jako smartphone nebo tablet. Díky automatickému samoobslužnému systému autoChef můžete vařit profesionálně – rychle a spolehlivě. V systému je obsaženo více než 250 režimů tepelné úpravy a vy sami si můžete do paměti uložit až 350 dalších režimů.

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

QualityControl

Automatické rozpoznávání vkládaného množství – tím je zaručena stálá kvalita pokrmů. Konvektomat sám rozpozná vložené množství surovin a přizpůsobí mu konkrétní parametry vaření tak, aby byla zaručena požadovaná kvalita výsledného pokrmu.

PerfectHold
Zajištění kvality připravovaného pokrmu od vaření, přes aktivní zchlazení až po servírování. Nemusíte se tedy stresovat, pokrmy dávat zpět dovařit, ani je nemusíte v průběhu vyjímat kvůli kontrole.

GreenInside

Přesné vyčíslení spotřeby energie a vody po každé tepelné úpravě – po ukončení každé tepelné úpravy se na displeji zobrazí spotřeba elektřiny a vody.

DynoSteam
Vysoká kvalita pokrmů při nízké spotřebě vody a energie – potřebné množství páry se automaticky přizpůsobí vloženému množství pokrmů. Páry není ani víc ani míň. Tím se urychlí proces vaření a zaručí se vynikající kvalita jídla, současně se dosáhne nejnižší možné spotřeby energie

ClimaSelect
Pomocí této funkce se nastavuje vlhkost a teplota ve varném prostoru. Vlhkost je možné nastavovat v závislosti na připravovaném pokrmu po 10% - vždy s příslušným popisem. Výsledkem je zaručená kvalita pokrmu.

WaveClean

Autromatický systém čištění pomocí kartuše je účinný, hygienický a bezpečný. Díky kompaktní kartuši Two-in-one, ve které je jak čistič, tak leštidlo, se vše pečlivě umyje a vyleští – a to při spotřebě pouze cca 35 l vody (u modelů 6 a 10). Tím se spotřeba vody zredukuje až o 36%. 

PRODUKTOVÁ ŘADA

medaile

 

Nasloucháme šéfkuchařům
v praxi, jejich přání a zkušenosti jsou inovacemi pro naše přístroje
InterGast PRODUCT.