Top Gastro & Hotel 2017

Praha 16. -19. 2. 2017

V druhé polovině února se na pražském Výstavišti v Holešovicích uskuteční již jedenáctý ročník veletrhu Top Gastro & Hotel, kde ani letos nemůže chybět stánek firmy InterGast. Náš tým profesionálů a specialistů v oboru najdete na stánku číslo 64 v PROFI ZÓNĚ tohoto veletrhu, která je zaměřena na prezentaci firem zajišťujících gastronomické vybavení hotelů, penzionů, restaurací a velkokapacitních gastroprovozů.

Vyplněním kódu TGH17INT využijte elektronickou vstupenku pro naše klienty zdarma http://www.top-gastro.cz/o-veletrhu/vstupenka-pro-partnery-zdarma.html a přijďte ochutnat skvělé dobroty od  našich Mistrů kuchařů a prohlédnout si nejnovější InterGast PRODUKTy v akci! Přímo na stánku budou k dispozici profesionální konvektomat InterGast PRODUKT FlexiCombi Classic 6.1 a konvektomat InterGast PRODUKT SpaceCombi Compact MagicPilot. Dále představíme multifunkční varná centra VarioCooking Center MULTIFICIENCY 112L a VarioCooking Center MULTIFICIENCY 211, která doplní praktický InterGast PRODUKT Hold-o-mat. Díky těmto InterGast PRODUKTům dosáhne Vaše kuchyně nejlepší kvality přípravy pokrmů a zároveň ušetří energii i při nonstop provozu.

Veletrh nabízí bohatý doprovodný program v podobě ochutnávek a barmanských či baristických show. Navštivte nás a zorientujte se v nejnovějších gastronomických technologiích! Od čtvrtka do neděle vždy od 9:30 hodin se na Vás těší tým InterGast!

Naposledy změněno: úterý, 14 únor 2017 09:22
Top Gastro & Hotel 2017